Prekių grąžinimas


Žemiau pateikiama mūsų grąžinimo sąlygos.


JEI NORITE GRĄŽINTI NEKOKYBIŠKĄ  PREKĘ AR PAKEISTI KITA.

 Susisiekite su mumis el. Paštu -    nurodydami užsakymo numerį ir gąžinimo priežastis.

 

1. Klientas turi per  14 dienų nuo prekės įsigijimo susisiekti su mumis el. paštu. Ir grąžinti prekę www.studioiv.lt nurodytais kontaktais.

2. Prekė turi būti nenaudota ir su orginalia nepradaryta pakuote.

3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ir nesugadinta.

4. Klientas apmoka visas siuntos ir pakavimo išlaidas, išskyrus atvėjus jeigu prekė yra grąžinama dėl kokybės neatitikimo.

5. Jeigu klientas nepageidauja prekės pakeisti, mes grąžiname pinigus tik gavę netinkamos kokybės prekę.

6. Gavę jūsų grąžintą prekę mes įsipareigojame pervesti pinigus per 7-14 darbo dienų.

7. Visos netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis”, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Grąžinant netinkamos kokybės prekę, būtina užpildyti grąžinimo formą arba susisiekti el. paštu .Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų “Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” nustatyta tvarka.

6. Taisyklių keitimas.

Pardavėjas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo taisykles apie tai pranešdamas e-parduotuvėje. Jei Jūs, po šių sąlygų pasikeitimų, naudojatės e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, Pardavėjas laiko, kad Jūs sutikote su sąlygų pakeitimu.

7. Baigiamosios nuostatos.

Šiomis Privatumo sąlygoms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesu- tarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.